Το τελετουργικό μου για τη στοματική υγιεινή των παιδιών
Ένα πλήρες, ήπιο και αποτελεσματικό τελετουργικό προσαρμοσμένο στα μόνιμα δόντια των παιδιών.
Η προσθήκη καθημερινών λύσεων που έχουν σχεδιαστεί για την προστασία και την ενίσχυση των δοντιών. Το πρόγραμμα για ένα στόμα που σας κάνει να θέλετε να χαμογελάτε μέσα από τα (μικροσκοπικά) δόντια σας: μια οδοντόκρεμα με αποτελεσματική περιεκτικότητα σε φθόριο και ένα διασκεδαστικό, εκπαιδευτικό προϊόν αφαίρεσης της πλάκας. Η αποτελεσματική προστασία των δοντιών σας μπορεί να αποτελέσει πραγματικό κίνητρο.