Το τελετουργικό μου κατά της πλάκας
Ένα ολοκληρωμένο τελετουργικό για την καταπολέμηση της πλάκας που είναι αποτελεσματικό και απαλό για τα δόντια και τα ούλα.
Ένας συνδυασμός στοχευμένων, καθημερινών λύσεων για την καταπολέμηση της πλάκας. Το πρόγραμμα για ένα υγιές στόμα και ένα λαμπερό χαμόγελο: μια οδοντόκρεμα καθαρισμού και στίλβωσης σε συνδυασμό με μια απαλή, αποτελεσματική οδοντόβουρτσα. Ένα στοματικό διάλυμα χωρίς αλκοόλ κατά της πλάκας για να συμπληρώνει το βούρτσισμα. Μεσοδόντια βουρτσάκια για να φτάνετε στις πιο δυσπρόσιτες περιοχές.